Mėnesinė įmoka

* Nurodyta mėnesinė įmoka yra tik informacinio pobūdžio. Skaičiavimo pavyzdys.

Rinkis paskolą protingai!

Raskite pigiausius paskolos sujungimo pasiūlymus ir išsirinkite visiškai nemokamai!

people scaling money

Paskolų sujungimas


Taigi, paskolų sujungimas, kaip išduoda ir pats paslaugos pavadinimas, yra kelių paskolų, tame tarpe ir greitųjų kreditų, apjungimas į vieną turimas paskolas refinansuojant. Taip iš kelių skirtingų kreditorių, lieka tik vienas, kuriam kas mėnesį mokama paskolos gražinimo įmoka. Pasinaudojus paskolų sujungimu, pasirinktas kreditorius padengia turėtus finansinius įsipareigojimus skirtingose kredito įstaigose ir visus juos perkelia savo žinion. Paskolų sujungimo atveju, žmogus sulaukia palankesnių sąlygų ir kreditoriams kiekvieną mėnesį moka tik vieną paskolos grąžinimo įmoką.

    Paskolas sujungti naudinga:
  • 1.Lieka viena paskola

Jei anksčiau reikėjo kas mėnesį skirtingiems kreditoriams mokėti skirtingas paskolos gražinimo sumas, tai pasinaudojus paskolos sujungimo paslauga, liks vienas pavedimas vienam kreditoriui. Mažiau galvos sukimo, viskas daug paprasčiau.

  • 2.Sutaupyti pavedimo mokesčiai

Smulkmena, tačiau darant daug pavedimų, priklausomai nuo to, kokiame banke yra jūsų ir kreditorių sąskaitos, dažnai susikaupia nemaža suma vien už pervedimo mokesčius.

  • 3.Mažesnė mėnesinė įmoka

Sujungus paskolas, senosios paskolos padengiamos, sudaroma nauja paskolos sutartis ir naujas paskolos gražinimo grafikas. Jį galima rinktis tokį, koks bus patogiausias – dažniausiai pasirenkamos mažesnės paskolos gražinimo įmokos ir ilgesnis paskolos gražinimo terminas.

  • 4.Daugiau pastovumo

Nereikia blaškytis ir nuolat prisėsti apmokėti vienos ar kitos paskolos. Kartais per didelį kiekį pamirštama, ką apmokėti mėnesio pradžioje, ką pabaigoje. Taip kartais pamirštama ir pavėluojama apmokėti ir už tai skaičiuojamos vėlavimo delspinigiai. Turint tik vieną paskolą tokios problemos išnyksta.

  • 5.Galimybė gauti papildomą paskolą

Sujungus paskolą ir pakeitus mokėjimo grafiką bei per mėnesį mokamą paskolos gražinimo sumą, galima iš naujo įvertinti mėnesines išlaidas. Jei finansiniai įsipareigojimai neviršija 40 proc. šeimos ūkio pajamų, galima kreiptis dėl papildomos paskolos. Tą iš tikro galima padaryti ir refinansavimo(paskolos sujungimo) metu.

Paskolos suma

Iki 25 000 EUR

Palūkanų norma

NUO 0.6 % MĖN

Paskolos terminas

NUO 3 IKI 84 MĖN.

Paraiškos nagrinėjimas

PER 1 VALANDĄ

Kodėl naudingas paskolų sujungimas:

Reikės mokėti mažiau

Mokėti vieną kartą per mėnesį

Susitaupys nemaža suma

Palūkanos sumažės

Kaip mes dirbame?

popierio ikona
popieriu ikona
pinigu maiso ikona
sypseneles ikona

Užpildyk

Užpildyk vieną paraišką ir
patvirtink savo tapatybę.

Palygink

Palygink visus gautus pasiūlymus.

Gauk

Gauk palankiausią paskolą.

Džiaukis

Džiaukitės mažomis palūkanomis ir geromis sąlygomis!

Kodėl verta rinktis ieškaupaskolos.lt?

Nemokamai

Paslauga visiškai nemokama

Patogiai

Visi paskolų pasiūlymai vienoje vietoje

Greitai

Pasiūlymus pateiksime per 1 val.

Saugiai

Garantuojame duomenų saugumą

Be įsipareigojimų

Paraiškos pildymas be jokių įsipareigojimų

Padės sutaupyti

Taupyti pinigus visada apsimoka!

Statistika

30 150

Mūsų klientų skaičius

560 323

Klientams išduotų paskolų suma

109*eur/mėn

* Vidutiniškai sutaupyta mėnesinės paskolos įmokos suma

Partneriai

Musų veikla prižiūri Lietuvos Bankas

Lithuanian bank logo

Dažniausi klausimai

Ieškaupaskolos.lt – nemokamas paskolų palyginimo portalas internete. Tai labai paprastas ir taupus būdas sužinoti geriausią paskolos kainą, pasilyginant kredito davėjo individualius pasiūlymus Jums. Su Ieskaupaskolos.lt pagalba galėsite gauti Vartojimo paskolas, Paskolą automobiliui, ar net labai naudingą Refinansavimą ar Paskolų sujungimą

Viskas labai paprasta ir patogu. Užpildę paraišką paskolai gauti, būsite nukreipti patvitinti tapatybę, po tapatybęs patvirtinimo kreditoriai peržiūrės Jūsų pateiktą paraišką, bei pateiks būtent jums skirtus individualius paskolų pasiūlymus. Pasiūlymus galėsite stebėti bei įsivertinti patogioje svetainės paskyroje. Jums bus pateikta visa informaciją apie siūlomas paskolas (Paskolos suma, terminas, mėnesinė įmoka, bvkkmn ir kita.) Įsivertinę bei palyginę pasiūlymus išsirinkite patį naudingiausia ir jūsų poreikius tenkinantį pasiūlymą vienu paspaudimu.

Mūsų sistemoje yra dešimtys Lietuvoje registruotų kreditorių, kurie pasiruošę pateikti savo pasiūlymą bei suteikti Jums paskolą. Įsivaizduokite kiek laiko Jūs sutaupote nesikreipdami pas kiekvieną kreditorių tiesiogiai ir analizuodami kiekvieno pasiūlymą. Pasinaudodami mūsų sukurta patogia ir visiškai jums nemokama platforma, vienu paspaudimu galite pasilyginti, bei išsirinkti pigiausią paskolos pasiūlymą.

Kiti klausimai