Mėnesinė įmoka

* Nurodyta mėnesinė įmoka yra tik informacinio pobūdžio. Skaičiavimo pavyzdys.

Rinkis paskolą protingai!

Raskite pigiausius paskolos sujungimo pasiūlymus ir išsirinkite visiškai nemokamai!

people scaling money

Paskolų sujungimas

 

Sąvokos „paskolų sujungimas“ esmę sufleruoja pavadinimas. Tai ؎ kelių skirtingų paskolų, kreditų ar lizingų, neretai gautų  pasirašius sutartis su skirtingomis kredito bendrovėmis, sujungimas į vieną paskolą. Paprastai tariant, paskolų sujungimas reiškia perėjimą su visais iki šiol turėtais finansiniais įsipareigojimais pas vieną kreditorių, sutikusį refinansuoti Jūsų paskolą ir pasiūliusį geriausias šios finansinės paslaugos sąlygas.

Paskolos suma

Iki 25 000 EUR

Palūkanų norma

NUO 0.6 % MĖN

Paskolos terminas

NUO 3 IKI 84 MĖN.

Paraiškos nagrinėjimas

PER 1 VALANDĄ

Kodėl naudingas paskolų sujungimas:

Reikės mokėti mažiau

Mokėti vieną kartą per mėnesį

Susitaupys nemaža suma

Palūkanos sumažės

Kaip mes dirbame?

popierio ikona
popieriu ikona
pinigu maiso ikona
sypseneles ikona

Užpildyk

Užpildyk vieną paraišką ir
patvirtink savo tapatybę.

Palygink

Palygink visus gautus pasiūlymus.

Gauk

Gauk palankiausią paskolą.

Džiaukis

Džiaukitės mažomis palūkanomis ir geromis sąlygomis!

Kodėl verta rinktis ieškaupaskolos.lt?

Nemokamai

Paslauga visiškai nemokama

Patogiai

Visi paskolų pasiūlymai vienoje vietoje

Greitai

Pasiūlymus pateiksime per 1 val.

Saugiai

Garantuojame duomenų saugumą

Be įsipareigojimų

Paraiškos pildymas be jokių įsipareigojimų

Padės sutaupyti

Taupyti pinigus visada apsimoka!

Statistika

30 150

Mūsų klientų skaičius

560 323

Klientams išduotų paskolų suma

109*eur/mėn

* Vidutiniškai sutaupyta mėnesinės paskolos įmokos suma

Partneriai

Musų veikla prižiūri Lietuvos Bankas

Lithuanian bank logo

Dažniausi klausimai

Paskolų sujungimas bene aktualiausiu tampa tada, kai susiduriama su sunkumais, trukdančiais tinkamai vykdant sutartyse numatytus įsipareigojimus. Turimos paskolos įprastai sujungiamos į vieną, taikant mažesnę palūkanų normą. Tenkančią mokestinę naštą galima dar labiau sumažinti, pasirinkus ilgesnį paskolos laikotarpį bei nuo to priklausantį mažesnį įmokos dydį. O, jei aktualu papildomai pasiskolinti ir, žinoma, esama situacija leidžia naujus finansinius įsipareigojimus, kartu su paskolos sujungimu kreditoriui galima pateikti ir naujos paskolos paraišką.

Dėl paskolų sujungimo galimybės ir kreditorių siūlomų šios paslaugos sąlygų pravartu pasidomėti ne tik tada, kai finansinė situacija pablogėja, bet, priešingai, tampa geresnė. Turint, pavyzdžiui, ilgesnį darbo stažą ar padidėjus atlyginimui, kreditoriai, imant paskolą, šiandien Jums pasiūlytų palankesnes sąlygas nei anksčiau. Kam veltui švaistyti pinigus, kuriuos, pasinaudojus paskolų sujungimo galimybe, siūloma įvairių kredito bendrovių, galima sutaupyti!

Nesvarbu, kalbama apie pavienes ar sujungtas paskolas, kilus problemų dėl turimų įsipareigojimų vykdymo, svarbu apie tai informuoti kreditorių ir kartu ieškoti išeities iš susidariusios situacijos.

Mūsų partneriai gali pasiūlyti sujungti įvairių rūšių Jūsų turimus finansinius įsipareigojimus (paskolos, lizingai, kreditai), turimus kredito ar lizingo bendrovėms, kredito unijoms ir kitoms finansines paslaugas teikiančioms įstaigoms, išskyrus komercinius Lietuvos bankus.

Ne, norint pasinaudoti šia galimybe, atskirai kreiptis į kredito įstaigas, kurioms turite nepadengtų finansinių įsipareigojimų, nereikia.

Pasirašius paskolų sujungimo sutartį, Jums jokie pinigai nėra pervedami: naujasis kreditorius pats padengia Jūsų turėtus finansinius įsipareigojimus kitoms bendrovėms. Pinigai į asmeninę kliento sąskaitą yra pervedami tik tada, jei, kartu su paskolų sujungimu, pasirašoma ir naujos paskolos sutartis.

Kiti klausimai