Refinansavimas – finansinė ir psichologinė pagalba įklimpus į skolas

Niekas neplanuoja įsiskolinti tiek, kad vėliau neturėtų galimybės gražinti paskolos. Gyvenimo vingiai juk netikėti, galbūt ėmėte vartojamąjį kreditą didesniam pirkiniui, nes ji buvo su gera nuolaida ir jūs negalėjote sau leisti laukti atlyginimo (akcija iki tada būtų pasibaigusi), o vėliau stipriai susirgote, nedirbote, tad sumažėjo pajamos ir atėjus laikui gražinti paskolą, tiesiog neliko pinigų. Ne iš blogos valios, ne dėl to, kad nenorėtumėte, tačiau aplinkybės jus įspaudė į gana nepatogų kampą.

Blogiausia, jog kartu su nemokumu, didėja ir streso lygis – skambučiai iš paskolos bendrovės, grasinimai antstoliais, baimė dėl užšaldytų sąskaitų ir grasinamo atimti turto persismelkia taip giliai į kūną, jog darosi sunku miegoti, jaučiamas nuolatinis nuovargis, skauda galva, sunku susikaupti darbe. Tokie pojūčiai ir stresas prie gero nepriveda, net ir sveikas žmogus nuolatinėje streso būsenoje nepajėgus susitvarkyti su jam paskirtomis užduotimis. Tačiau ar verta stresuoti?

Jei jūsų skola susikaupė, galbūt esate skolingi kelioms paskolų kompanijoms ir gražinimo sąlygos jums yra itin nepalankios, tuomet pagalvokite apie refinansavimą. Paskolų refinansavimas, tai paslauga, kuomet įmonė „nuperka“ jūsų skolas. Ir vietoj to, kad būtumėte skolingi, pvz., trims bendrovėms, būsite skolingi vienai. Refinansuojant labai patogu susiderinti palankesnes paskolos gražinimo sąlygas – galite pradėti nuo paskolos gražinimo atidėjimo, pasinaudoti ilgesniu paskolos gražinimo grafiku. Pvz, vietoj gražinimo per metus, galite pasirinkti gražinti per du metus, o tai reiškia, jog mėnesinė paskolos įmokos suma bus perpus mažesnė.

Refinansavus paskolą, susidėliojus paskolos įmokų sumas ir paskolos gražinimo terminą taip, kad jis nevargintų ir nereiktų galvoti kaip sudurti galą su galu, gyvenimas tarsi pašviesėja. Paskolos įmokos mokėjimas tampa įprastu veiksmu, tarsi pakelio pieno įsigijimas, ir apie tai nereikia papildomai galvoti, svarstyti ar pavyks sumokėti ar ne. Kuomet atsikratoma streso dėl savo dabarties ir ateities, net akyse pašviesėja, galima susikaupti ties darbais ir pomėgiais Tad drąsiai galima sakyti, jog paskolų refinansavimas padeda ir psichologiškai susidoroti su gyvenimo finansiniais sunkumais.

 

Kreditai internetu – ar tikrai žinote visas įmanomas panaudojimo kryptis, kuriomis įmanoma gauti finansinę, ar kitokio pobūdžio, naudą?

Kreditai internetu mūsų šalyje nuskambėjo tikrai garsai, o be viso to plačiai – praktiškai, per visą kraštą. Turime omenyje tą situaciją, kai rinkoje pasirodė…

skaityti

Momentiniai kreditai išbandymui siūlomi visai nemokamai, ar girdėjote apie tai?

Paslaugų bei pateikiamų prekių virtinė, jeigu būtų galima taip pasakyti, šiuolaikinėje rinkoje yra neįtikėtinai didelė, beprotiškai plati. Teigiant kitais žodžiais, omenyje turime tai, kad…

skaityti