3 priežastys, kodėl refinansavimas suteikia naudą

Drąsiai galime sakyti, jog gyvename „į skolą“. Gyvename butuose ir namuose, kuriuos pirkome ir įsirengėme pasiėmę būsto paskolą, važinėjame automobiliais, kurie pirkti lizingu, naudojamės skalbimo mašina pirkta išsimokėtinai, naudojamės telefonu ir internetu, už kurį mokame tik kitą mėnesį. Taupyti ne madinga ir tuo labiau neapsimoka. Daug patogiau imti, naudoti ir už tai atsiskaityti vėliau, nei gyventi neturint būtiniausių daiktų ir laukti kol pavyks sutaupyti. Tačiau toks „į skolą“ gyvenimas turi savų niuansų, kuriems prireikia ir tam tikrų sprendimų. Todėl šiandien išskirsime 3 priežastis, kuo refinansavimas yra naudingas.

1. Galima sumažinti paskolos gražinimo įmoką

Kelios skirtingos paskolos yra normalus reiškinys, tačiau kuomet kiekvieną mėnesį skirtingiems gavėjams reikia atseikėti didelę sumą, tampa sunku planuoti atostogas, didesnius pirkinius ar pramogas. Tačiau tai ne bėda – viską gali išspręsti refinansavimas. Refinansuojant galima pereiti pas vieną paskolos teikėją, kuris suteiks paskolą, dengiančia esamus įsiskolinimus ir pateiks sutartą įmokų mokėjimo grafiką, kuris bus palankesnis – mažesnės mėnesinės įmokos per ilgsnį paskolos gražinimo terminą.

2. Mažiau mokėjimų – mažiau galvos skausmo

Kiek sąskaitų apmoki per mėnesį? Visus komunalinius mokesčius, komunikacijų įmonių sąskaitas, lizingo įmokas ir paskolos gražinimo įmokas. Daugelis žmonių sako, jog nuo visų mokėjimų sukasi galva ir dažnai net viena kita sąksita per visą sumaištį lieka neapmokėta. Refinansavus paskolą, galima visas paskolas apjungti į vieną (iš tikro refinansauojant padengiami visi ankstesni įsipareigojimai ir lieka tik refinansavimo paskola) ir mokėti tik vieną sąskaitą. Taip daug patogiau!

3.  Paskola dar negražinta, o reikia dar vienos

Turint dar negražintus įsipareigojimus greitiesiems kreditams, paskolų bendrovėms ar bankams, tampa sunku gauti naują paskolą. Ir visai nesvarbu, jog liko tik pora įmokų iki pilno atsiskaitymo. Šiuo atveju refinansavimas yra labiausiai naudingas. Refinansuojama imant didesnę paskolos sumą nei esami įsipareigojimai, šie padengiami, o skirtumas, norima paskolos suma gaunama normaliomis sąlygomis. Taigi, jei asmeninė finansinė situacija tai leidžia, paimti naują paskolą  galima ir nebaigus išmokėti senosios, paprasčiausiai refinansuojant.

Šios trys priežastys yra svarbiausios ir aktualiausios visiems sprendžiantiems ar paskolų refinansavimas yra būtent tai ko reikia ir tai kas padės suvaldyti asmeninę finansinę situaciją.

Ilgalaikė paskola – neproblema, pasirinkti tikrai yra iš ko.

Kartais neužtenka trumpalaikių finansų kiekvienai dienai, ir tuomet prireikia didesnės pinigų sumos. Gal būt Jums prireikė  didelę vertę turinčio pirkinio ar paslaugos, o galbūt…

skaityti

5 situacijos, kuomet greita paskola yra naudinga

Nors visada svarbu atidžiai apsvarstyti savo finansinę padėtį prieš imant bet kokią paskolą, kartais greita paskola yra geriausias būdas finansuoti didelį pirkinį ar projektą,…

skaityti