Kas yra paskolų refinansavimas?

Paskolų refinansavimas yra finansinis procesas, kuomet pateikus prašymą finansinė institucija suteikia paskolą skirtą padengti esamiems įsiskolinimams suteikiant geresnes sąlygas, pavyzdžiui, patogesnį mokėjimo terminą, mažesnes mėnesines įmokas ar suteikiama didesnė paskolos suma. Refinansuoti galima banko paskolas, greitųjų kreditų paskolas bei kredito unijų paskolas. Šiuo metu, refinansavimas tapo itin populiarus, todėl didelė dalis naujų paskolų yra būtent išduotos refinansavimo tikslais.

Refinansavimas išsprendžia nemažai žmogaus problemų, su kuriomis susiduriama turint bent kelias įvairiais tikslais paimtas paskolas. Pavyzdžiui, dėl pasikeitusios finansinės situacijos norima sumažinti paskolos gražinimo įmokų sumą pailginant paskolos gražinimo terminą. Arba norima atsisakyti kelių skirtingų paskolų teikėjų paslaugų, pereinant pas vieną paskolos teikėją, kuris suteikia palankesnes sąlygas – taip vietoj kelių mokėjimų per mėnesį užtenka vieno mokėjimo, taip tiesiog patogiau. Refinansavimas naudingas ir tokiu atveju, jei dar likusios kelios paskolos gražinimo įmokos, bet norima vėl imti paskolą, tačiau esamas paskolos teikėjas nesuteikia paskolos, kol nėra gražinta senoji. Tokiu atveju refinansuojant galima paimti didesnę paskolos sumą, taip gražinant senąją paskolą ir gaunant papildomų lėšų geresnėmis paskolos sąlygomis.

Paskolų refinansavimo sąlygos

Kaip ir imant bet kokį kreditą ar paskolą, galioja tos pačios taisyklės ir apribojimai. Pagrindiniai šiuo metu: asmuo turi būti sulaukęs 18 metų ir būti dirbantis arba turėti turto, kurio vertė didesnė, nei refinansuojama paskola.

Visos kitos sąlygos, pavyzdžiui, metinės palūkanų normos, gražinimo laikotarpis, įmokų dydis, yra aptariami priklausomai nuo pageidaujamos refinansavimo sumos ir finansinės situacijos.

REGISTRACIJA NORINTIEMS GAUTI PASKOLĄ

Paskolos internetu – neigiamų, o tuo pačiu ir teigiamų, bruožų analizė!

Panašu, kad tikrai būtų ganėtinai sunku rasti piliečių, kurie nei kiek nežinotų, koks pasiūlymas esą paskolos internetu, kokiomis pagrindinėmis specifikomis šis pasižymi. Vis dėlto,…

skaityti

Refinansavimas – finansinė ir psichologinė pagalba įklimpus į skolas

Niekas neplanuoja įsiskolinti tiek, kad vėliau neturėtų galimybės gražinti paskolos. Gyvenimo vingiai juk netikėti, galbūt ėmėte vartojamąjį kreditą didesniam pirkiniui, nes ji buvo su…

skaityti