Kuo naudingas paskolų refinansavimas?

Paskolų refinansavimas šiuo metu itin plačiai reklamuojamas, apie jį daug kalbama ir diskutuojama apie jo naudą. Kas tai ir kodėl ši paslauga sparčiai populiarėja?

Vartojimo kultūra pasiekė ir Lietuvą. Taupyti dažnai net neapsimoka ir pinigai skaičiuojami kiek kitaip, nei juos skaičiavo mūsų senoliai. Štai pavyzdžiui, planuojate įsigyti televizorių po sekančio atlyginimo, esate nusižiūrėję keletą tinkamų modelių, kurių vidutinė kaina, sakykim yra 300 €. Savaitė iki atlyginimų dienos jūsų išsvajotajam televizoriui pritaikoma super akcija ir jis dabar kainuoja vos 220 €. Tačiau jūs tų pinigų neturite, o akcija greitai baigsis. Išeitis – pasiskolinate pinigų iš paskolų bendrovės (pirma paskola nemokama) ir įsigyjate norimą pirkinį. Jei imate pirmąją paskolą ir nemokate palūkanų, šiuo atveju sutaupėte net 80 €. Argi neapsimoka?

Visgi gyvenimo vingiai nežinomi ir kartais pernelyg apsikraunama paskolomis, tampa sudėtinga kelioms kompanijoms mokėti gražinamąsias įmokas, tenka susiveržti diržus ir apima stresas, ypač jei susergate, ateina kokia nors šventė ir neturite papildomų pinigų. Tokioje situacijoje padeda refinansavimas.

Refinansavimas – tai paskolų perkėlimas iš vienų tiekėjų pas kitus. Pavyzdžiui, turite paskolas iš trijų bendrovių, visoms joms turite gražinti paskolą per pusmetį, paskolos įmoka mėnesiui susidaro tikrai nemaža ir gana skaudi piniginei. Refinansavimas padeda susitvarkyti gražinimo sąlygas, kad būtų patogu jums. Perkėlus visas paskolas pas vieną paskolos teikėją, esate skolingi ne tris, o vienam. Tuo pačiu pakeičiant paskolos gražinimo terminą, pvz., metams, paskolos grąžinimo įmoka sumažėja ir tampa paprasčiau ją gražinti.

Renkantis įmonę, kuriai patikėsite refinansuoti jūsų skolas, vadovaukitės tais pačiais principais, kaip ir imant bet kurią kitą paskolą. Įmonė turi būti būti veikianti legaliai, taip pat žinoma finansų rinkoje. Rinkitės paskolos refinansavimą toje įmonėje, kuri pateikia geriausias sąlygas – juk refinansavimas yra jūsų finansinės situacijos gerinimas, tad derėkitės dėl sąlygų. Galite paklausinėti pažįstamų, galbūt gausite rekomendacijų – šiais laikais daug kas refinansuoja savo paskolas, tad daug kas susiduria ir gali patarti geriausią partnerį refinansavimui.

Kodėl kreditai internetu šiais laikais taip populiarūs?

au nuo neatmenamų laikų buvo sukurta paslauga kaip paskolos, kuomet labiau pasiturintys žmonės skolindavo pinigus už tam tikrą mokestį vargingiau gyvenantiems, tam, kad jie…

skaityti

Paskola automobiliui – be pradinio įnašo ir apribojimų kokį automobilį įsigyti

Daugeliui lietuvių automobilis nėra prabangos daiktas – tai būtinybė ar darbo įrankis. Be automobilio neįsivaizduojama kaip nuvykti į darbą ar nuvežti vaikus į darželį….

skaityti